Kısaca Seçkin Römork

Gücümüzle,dünyanın yükünü taşıyoruz...

Yükünüz ne kadar ağır olsada biz çekmeye hazırız.1992 yılında 100 m2'lik bir atolyede Asil SEÇKİN tarafından,tarım makinası bakım-onarım için kurulan firmamız müşteri istekleri üzerine römork ve tanker üretimine başlamıştır.Günümüzde,müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda tüm tarım ekipmanları için gerekli bayilik anlaşmalarını yapmış olup birçok tarım makinasının satışına başlamıştır.

2009 yılından buyana Ömer SEÇKİN'in yönetiminde,aktif bir yönetim ve pazarlama stratejisi uygulayarak ve kaliteyi ön planda tutarak üretimine hız katmış firmamız 1200 m2 kapalı ve 3500 m2 açık alanda hizmet vermektedir.

Firmamız günümüzün gereksinimlerine göre kendini ve ürünlerini her geçen gün daha da geliştirerek alanında tecrubeli ve bol çeşit üreten bir firma haline gelmeyi başarmıştır.Bayi ağını gün geçtikçe genişleten ve en yüksek kalitede römork üreten firmamız Avrupa Standartları' na uymuş TSE belgeli römorklar ile artık Avrupa Ülkeleri' ne de ihracat yapmaya başlamıştır.

Misyonumuz

Mutlak müşteri memnuniyeti anlayışımız doğrultusunda müşterilerimizin,ürünlerimizden kullanırken de memnun kalmaları bizim için çok önemlidir.Yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek,müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmaktır.Tüketici haklarını herşey,n üzerinde tutmak bizim en temel amacımızdır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler,hizmetler ve pazar stratejileri sunmaya devam etmektir.Çalışanlarımızla,müşterilerimize davranışlarımızda;karşılıklı saygı ve itibar en temel ilkemizdir.

İletişime Geç

Mutlu Müşterilerimizden Yorumlar

Sizi memnun etmek,bizim için en buyuk başarı